Доброго дня, друз!. Тльки но прочла, що наше 123 миколавське ТрО накивало п'ятами пд Вугледаром, та ще й комбат застрелився
Доброго дня, друз!
Тльки но прочла, що наше 123 миколавське ТрО накивало п'ятами пд Вугледаром, та ще й комбат застрелився.
Про це пише у ФБ спецкор ТСН Юля Кирнко.
"Саме цей пдроздл мав пдтримати 72 ( 72 ОМБр м. Чорних Запорожцв) у Вугледар. Але пхота тро десь порозбгалась. А потм ще й комбат застрелився.
Через них 72 затримала свй вихд з Вуглка. Бо сподвались.
так, офцйно команди на вихд з мста не було. Але командири на мсцях бачили, що вже все. як би не намагались органзувати вихд, без втрат не обйшлось.
Навть один наш солдат це багато. Але не один, нажаль", пише Юля, вказуючи, що пдроздли понесли дуже багато втрат.
"В бригад 7 батальйонв. У клькох з них, псля бов навколо Вугледару просто не лишилось пхоти".
За словами спецкора, "навть командири пишуть рапорти про усунення х вд командування", що говорить про психологчний стан хлопцв, яких просто нищить кервництво з Кива.
У обговоренн ще й скрин додали, у якому теж про брехню командування пишуть щодо укомплектування пдроздлв зброю.
Я оминаю так публкац. Врнше, я про них не згадую на свой сторнц, проте не сьогодн, бо те, про що пишуть, лише пдкреслю втрати на фронт. А це ж не чуж нам люди гинуть, у тилу мж ншим теж це наш укранц! То що, таки до останнього чоловка? Чи взагал до останнього укранця буде йти ця вйна? А за для чого вона нам, хтось соб таке питання задавав? Для чого? Хба щоб ми звльнили ц земл, на яких наш дди з бабами жили? Де ми сподвалися пднмати у мир та споко наших дточок?
Сил нема на це безглуздя, а скорше на цей злочин перед народом Украни.
