Хоча, я якось читала у чатах новину, ще й заскрнила на всяк випадок, бо вона була з рдно Миколавщини
9 апреля 2026, 09:51
Хоча, я якось читала у чатах новину, ще й заскрнила на всяк випадок, бо вона була з рдно Миколавщини.
Так от, у чатах з'явився документ, у якому був список такс, як, начебто, будуть перевряти, а чи не мають вони липову вдстрочку вд арм. На фронт не вистача людей, то ж може й за таксиств взялись.
що м запропонують заради збереження життя? Звсно працю на ТЦК!
То ж виходить, що таки можуть вони працювати на людоловв.
Источник: Telegram-канал "Волмо жити UA", репост Новости Херсонщины